+90 0212 505 29 02
Fatih Cad. Yıldırım Sk No:8 Kat:3 Merter, İstanbul

Hakkımızda

Me&Man Tekstil'e Hoşgeldiniz

Bizim Hakkımızda

Me&Man Tekstil

Daha İyi Kalite, Esneklik, Tasarım
Müşterilerimiz ile yakın ilişkiler kurmayı ve sürekli gelişme ilkesini prensip edinerek, 10yılı geride bırakmış bir Türk tekstil üreticisiyiz. Zamanla, Türkiye deki markalar için önemli bir tedarikçi haline gelmeyi başardık. Teknik gelişim, kalite, yenilikçiliğe verdiğimiz önem, değerlerimizi yönlendirmeye devam etmektedir.

ME&MAN TEKSTİL , modern ve çabuk değişen uluslararası pazarda, farklı giyim sektörlerinde hizmet etmek için ideal biçimde konumlanmıştır. İstanbul'da bulunan merkezimizden, kadın giyimi, erkek giyimi ve çocuk giyiminde kanıtlanmış uzmanlığımı sunuyoruz.narklı taleplerinizi

Farklı taleplerinizi karşılamak için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca ürün tasarım sürecinin her aşamasını başarılı şekilde yöneten bir tasarım ekibine sahibiz.

Yaratıcı tasarım ekibimiz, kısa talimat veya teknik özelliklerinize dayanarak mükemmel ürün tasarımları sunabilmektedir. Geniş kapsamlı sektör bilgisi ve piyasa bilgilerine sahip tasarımcılarımız, sürekli son trendler hakkında araştırma yürütmektedir.

En güvenilir tesisler, kumaş ve aksesuar üreticileri ile çalışarak, en düşük maliyetleri elde ederek, en uygun sonucu almak için bu firmaları dikkatle yönetmekteyiz. Müşterilerimize mükemmel bir hizmet sunmak için, üretim sürecinin her aşamasında onlara destek vermek en önemli amacımızdır.

 

Saatlerimiz

  • Ptesi-Cuma 8:00 - 20:00
  • Cumartesi 9:00 - 16:00
  • Pazar Kapalı

Detaylar