+90 0212 505 29 02
Fatih Cad. Yıldırım Sk No:8 Kat:3 Merter, İstanbul

Kumaş Geliştirme

Geniş bir örme kumaş ürün yelpazesi tedarik ederek, teknik bilgilerinize göre ürün ve koleksiyonlarımızı geliştiriyoruz. Üretim sürecinin her aşamasını test edip, üretimi yakından izleyen bir teknik ekibimiz bulunmaktadır. Hedefimiz ürün değerlerini arttırıp, renk, tuşe, görünüm ve kalitede istenilen standartların karşılanmasını sağlamaktır.

Ürün Tasarımı

Ürün Tasarım ekibimiz müşterilerimizin marka kimliğine göre kreasyonlar ve uygun fiyatlandırma oluşturmakla tanınır. Tasarımcılarımız geniş kapsamlı sektör ve piyasa bilgisine sahiplerdir.

Üretim

Me&Man Tekstil Prodüksiyon olarak, müşterilerimize kaliteli ve düşük maliyetli yenilikçi kıyafetler geliştirmekteyiz. Tasarımcılarımız sürekli yeni koleksiyonlar hazırlamakta ve müşterilerimizin prototip veya teknik bilgilerine dayanarak yeni ürünler geliştirebilmektedir.

Lojistik

Ticari ve tedarik ekibimiz uygun fiyat, esnek üretim ve teslimat sağlamak için el ele çalışır. Kalite güvencemiz, giysilerin üretiminin yapıldığı fabrikalardaki tüm üretim aşamasını kapsar. Malzemelerin kabul kontrolleri, imalat, paketleme ve AQL sevkiyat standartları ile gerçekleşen nakliye hizmetlerinin tümüne uygulanır.

Saatlerimiz

  • Ptesi-Cuma 8:00 - 20:00
  • Cumartesi 9:00 - 16:00
  • Pazar Kapalı

Detaylar